Сесія №:
Заголовок:
Про внесення змін та доповнень до районної Програми фінансової підтримки комунального підприємства „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради” на 2019 – 2020 роки

ЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 26.07.201941/6

м. Луцьк

Про внесення змін та доповнень до районної

Програми фінансової підтримки комунального

підприємства Луцька центральна районна лікарня

Луцької районної ради на 2019 – 2020 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до районної Програми фінансової підтримки комунального підприємства Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради на 2019 – 2020 роки (далі – Програми), затвердженої рішенням районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/13, а саме:

- викласти в новій редакції Паспорт Програми та додаток 1 Заходи районної Програми фінансової підтримки комунального підприємства Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради на 2019 – 2020 роки (додається).

2. Начальнику управління фінансів районної державної адміністрації (Л.В. Бусель) при внесенні змін до районного бюджету передбачати фінансування заходів Програми.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Коновал 253 775

Дата оприлюднення: 01.08.2019 р.

Додатки:
Рішення №: