Про надання згоди на безоплатну передачу рухомого та нерухомого майна

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

від 26.07.2019  № 41/8

Про надання згоди на безоплатну передачу

рухомого та нерухомого майна

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” , Закону України „Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12.2012 № 21/17 „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, враховуючи лист комунального некомерційного підприємства „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” від 25.07.2019р. №796/01/02-19, рішення Підгайцівської сільської ради від 10.05.2019р. № 4/25 „Про створення Комунального некомерційного підприємства „Підгайцівський центр первинної медико – санітарної допомоги  Підгайцівської сільської ради” Луцького району Волинської області”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати з 26 липня 2019року згоду на безоплатну передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району до комунальної власності комунального некомерційного підприємства „Підгайцівський центр первинної медико – санітарної  допомоги Підгайцівської сільської ради” майно Підгайцівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Лищенської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Воротнівського, Струмівського, Крупівського ФАПів, яке знаходиться на балансі  комунального некомерційного підприємства „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”, згідно додатків.

2. Головному лікарю  комунального некомерційного підприємства „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” Чертюк О.П., здійснити безоплатну передачу майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Озіновича О.М. та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                                            В.В.Приходько

Чертюк 253756

Дата оприлюднення: 01.08.2019 р.

Рішення №:
Дата: