Опис:

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та розглянувши подання фракції ВО „Свобода” Луцької районної ради, районна рада

Вирішила:

1. Ухвалити звернення Луцької районної ради до Верховної Ради України з приводу прийняття Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм” (додається).

2. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб – сайті Луцької районної ради та в районній громадсько – політичній газеті „Слава праці”.

3. Направити голові Верховної Ради України Рибаку В.В. звернення Луцької районної ради до Верховної Ради України з приводу прийняття Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм”.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань депутатської етики, дотримання прав людини, законності та боротьби зі злочинністю та з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради:
І.В. Волошенюк