Про звернення депутатів Луцької районної ради до Верховної Ради України щодо дострокового припинення повноважень парламенту VII скликання

Опис:

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою створення сильної проукраїнської депутатської більшості в новому парламенті, районна рада

Вирішила:

1. Ухвалити звернення депутатів Луцької районної ради до Верховної Ради України щодо дострокового припинення повноважень парламенту VII скликання.

2. Закликати районні ради Волинської області, а також сільські та селищні ради Луцького району підтримати дане звернення.

3. Заступнику голови районної ради Вадиму Веремчуку забезпечити:

3.1. Направлення вищезазначеного звернення до Верховної Ради України, головам районних і міських рад Волинської області та сільським, селищним головам Луцького району.

3.2. Оприлюднення тексту звернення на офіційному веб – сайті районної ради та в районній громадсько – політичній газеті „Слава праці”.

Заступник голови ради                                                                                    В.Б. Веремчук

Береза 722421