Про Звернення депутатів Луцької районної ради до Президента України Зеленського В.О., Прем’єр - міністра України Гончарука О.В., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., Народного депутата України Рубльова В.В. щодо розблокування проведення видат

Опис:

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою вирішення питання щодо розблокування Державною казначейською службою України фінансування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій, районна рада

Вирішила:

1. Підтримати Звернення депутатів Луцької районної ради до Президента України Зеленського В.О., Прем’єр - міністра України Гончарука О.В., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., Народного депутата України Рубльова В.В. щодо розблокування проведення видатків місцевих бюджетів за субвенцією з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій (додається).

2. Доручити голові районної ради Валентину Приходьку забезпечити:

2.1. Направлення вищезазначеного Звернення до Президента України Зеленського В.О., Прем’єр – міністра України Гончарука О.В., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., Народного депутата України Рубльова В.В.

2.2. Оприлюднення тексту звернення на офіційному веб – сайті районної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради Приходька В.В.

Голова ради:
В.В. Приходько