Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів Радомишльської сільської ради

Опис:

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України „Про  місцеве самоврядування в Україні”, статей 10, 135, 136 Земельного кодексу України, статті 23 Закону України „Про оцінку земель”, Закону України  „Про оренду землі”, розглянувши розроблену ТзОВ „Олді” технічну  документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів Радомишльської сільської ради для будівництва та обслуговування об’єкта телекомунікаційної інфраструктури – баштової споруди (вежі мобільного і радіорелейного зв’язку), загальна площа 0,02 га, що намічена для передачі в оренду ТзОВ „УКРТАУЕР”  та враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та  розвитку підприємництва, районна рада

Вирішила:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів Радомишльської сільської ради Луцького району Волинської області для будівництва і обслуговування об’єкта телекомунікаційної інфраструктури – баштової споруди (вежі мобільного і радіорелейного зв’язку), загальною площею 0,02 га, що намічена для передачі в оренду ТзОВ „УКРТАУЕР”, вартістю 7700,14 (сім тисяч сімсот гривень 14 копійок).

2. Нормативну грошову оцінку земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів Радомишльської сільської ради Луцького району Волинської області для будівництва і обслуговування об’єкта телекомунікаційної інфраструктури – баштової споруди (вежі мобільного і радіорелейного зв’язку), загальною площею 0,02 га, що намічена для передачі в оренду ТзОВ „УКРТАУЕР”, застосовувати з часу набуття чинності пункту 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та  розвитку підприємництва.

Голова ради:
І.В. Волошенюк