Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки за межами населеного пункту на території Лаврівської сільської

Опис:

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України „Про  місцеве самоврядування в Україні”, статей 10, 135, 136 Земельного кодексу України, статті 23 Закону України „Про оцінку земель”, Закону України  „Про оренду землі”, розглянувши розроблену ТзОВ „Горизонт” технічну  документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для  передачі в оренду для обслуговування господарських будівель і дворів,  площею 1,1698 га за межами населеного пункту на території Лаврівської  сільської ради та враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та  розвитку підприємництва, районна рада

Вирішила:

1. Затвердити технічну документацію по нормативній грошовій оцінці  земельної ділянки для обслуговування господарських будівель і дворів,  площею 1,1698 га за межами населеного пункту на території Лаврівської  сільської ради Луцького району Волинської області, вартістю 538878,88  (п’ятсот тридцять вісім тисяч вісімсот сімдесят вісім гривень 88 копійок).

2. Нормативну грошову оцінку земельної ділянки для обслуговування  господарських будівель і дворів, площею 1,1698 га за межами населеного  пункту на території Лаврівської сільської ради Луцького району Волинської  області застосовувати з часу набуття чинності пункту 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та  розвитку підприємництва.

Голова ради:
І.В. Волошенюк