Ви є тут

Про затвердження районної цільової соціальної Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Опис: 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2007 року № 1242 „Про затвердження Державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, розпорядження голови облдержадміністрації від 24 березня 2008 року № 96 „Про проект обласної цільової соціальної Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, рішення Волинської обласної ради від 24 травня 2013 року №19/6 „Про внесення змін до  обласної цільової соціальної Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, розпорядження голови Луцької районної державної адміністрації від 16 липня 2013 року № 190 „Про схвалення проекту районної цільової соціальної Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у новій редакції”, з метою соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та застосування ефективних форм їх соціальної підтримки, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, районна рада

Вирішила: 

1. Затвердити районну цільову соціальну Програму реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у новій редакції, що додається. 

2. Зупинити дію районної цільової соціальної Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, затвердженої рішенням сесії районної ради від 23 травня 2008 року № 19/5.

3. Управлінню фінансів райдержадміністрації при формуванні та уточненні бюджетів передбачати кошти на виконання заходів Програми. 

4. Рекомендувати сільським та селищним радам розробити місцеві цільові соціальні Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у новій редакції та внести їх на затвердження місцевих рад.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації А.А.Сидорчука та постійну комісію районної ради з питань соціального захисту населення. 

Голова ради: 
І.В. Волошенюк