Про затвердження порядку денного тридцять восьмої позачергової сесії районної ради шостого скликання

Опис:

Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламенту районної ради шостого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 17 грудня 2010 року № 2/2, районна рада

Вирішила:

затвердити для розгляду тридцять восьмої позачергової сесії районної ради шостого скликання такий порядок денний:

1. Про затвердження змін до статуту комунального підприємства „Луцьке”.

Інформує: Веремчук В.Б. – заступник голови районної ради.

2. Про передачу в оренду нерухомого майна.

Інформує: Сидорук Ю.С. – виконуючий обов’язки начальника відділу освіти районної державної адміністрації.

3. Про безоплатну передачу приміщення.

Інформує: Сігуа Т. О. – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації.

4. Про безоплатну передачу транспортних засобів.

Інформує: Коновал С.М. – головний лікар Луцької центральної районної лікарні.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 08.02.2014 № 29/2 „Про районний бюджет на 2014 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів районної державної адміністрації.

6Різне.

Голова ради: