Про затвердження порядку денного тридцять сьомої чергової сесії районної ради шостого скликання

Опис:

Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламенту районної ради шостого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 17 грудня 2010 року № 2/2,  враховуючи рішення президії районної ради, районна рада

Вирішила:

затвердити для розгляду тридцять сьомої чергової сесії районної ради шостого скликання такий порядок денний:

1. Про інформацію прокурора Луцького району Масалова С.М. про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

Інформує: Манзій П.П. – в.о. прокурора Луцького району старший радник юстиції.

2. Про інформацію начальника Луцького РВ УМВС України у Волинській області Тягунова С.А. про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

Інформує: Тягунов С.А. – начальник Луцького РВ УМВС України у Волинській області.

3. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту населення на 2012-2017 роки.

Інформує: Чемерис Т.О. – перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

4. Про зміни до Програми економічного і соціального розвитку Луцького району на 2014 рік.

Інформує: Сігуа Т.О. – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

5. Про надання згоди на прийняття  у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району майна державної власності – програмно - апаратних комплексів та обладнання системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення.

6. Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна.

Інформує: Сургент Ю.Ю. – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району.

7. Про надання дозволу на списання майна спільної власності   територіальних громад сіл, селищ району.

Інформує: Тарасенко М.М. – начальник районного відділу освіти райдержадміністрації.

8. Про затвердження Положення про присвоєння звання „Почесний громадянин Луцького району”.

Інформує: Веремчук В.Б. – заступник голови районної ради.

9. Про підтримку звернення Ковельської районної ради до Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації, районних та міських рад Волинської області, Національної спілки журналістів України щодо збереження посади власкора газети „ Волинь – нова” у м. Ковель.

Інформує: Веремчук В.Б. – заступник голови районної ради.

10. Про затвердження списку народних засідателів Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Інформує: Веремчук В.Б. – заступник голови районної ради.

11. Про затвердження розпоряджень голови та заступника голови ради, виданих в міжсесійний період.

Інформує: Гвоздецький О.Я. – голова районної ради.

12. Різне.

Голова ради: