Про затвердження порядку денного тридцять дев’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Опис:

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

Вирішила:

затвердити для розгляду тридцять девятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання такий порядок денний:

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту Баківці Баківцівської сільської ради Луцького району Волинської області.

Інформує: Хомич О.В. - радник – консультант голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності ради.

2. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту Озеряни Баківцівської сільської ради Луцького району Волинської області.

3. Про надання згоди на безоплатну передачу майна та інших облікових активів.

Інформує: Ткачик О.В. – директор КП „Луцьке”.

4. Про затвердження звіту про виконання Програми підтримки комунального підприємства „Луцьке” на 2016 – 2018 роки.

Інформує: Ткачик О.В. – директор КП „Луцьке”.

5. Про створення комунального підприємства „Райтеплобуд”.

Інформує: Свирида О.М. – депутат районної ради.

6. Про внесення змін до списку присяжних.

Інформує: Муравйова Н.С. – керуючий справами, начальник загального відділу районної ради.

7. Про затвердження звіту про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Луцькому районі на 2017 – 2018 роки.

Інформує: Сігуа Т.О. – завідувач сектору економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

8. Про затвердження звіту про виконання Програми інформатизації Луцького району на 2018 рік.

Інформує: Тирилюк Т.О. – начальник відділу інформаційної діяльності, інформаційних технологій та комунікацій з громадськістю.

9. Про затвердження звіту про виконання Програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу до Збройних сил України, Національної Гвардії України та інших військових формувань у Луцькому районі на 2018 рік.

Інформує: Мірчук М.Ф. – завідувач сектору з питань цивільного захисту, правоохоронної, оборонної, мобілізаційної роботи та запобігання корупції апарату.

10. Про затвердження звіту про виконання Програми матеріально - технічного забезпечення військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в районі на 2017 – 2018 роки.

11. Про затвердження звіту про виконання Районної цільової програми протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу на 2016 – 2018 роки у Луцькому районі.

Інформує: Коновал С.М. – директор комунального підприємства Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради

12. Про затвердження звіту про виконання Програми розвитку місцевого самоврядування в Луцькому районі на 2016 – 2018 роки.

Інформує: Муравйова Н.С. – керуючий справами, начальник загального відділу районної ради.

13. Різне.

Голова ради                                                                           В.В. Приходько Береза 727141