Про затвердження порядку денного сорокової позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Опис:

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

Вирішила:

1. Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

Інформує: Хомич О.С. – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту районної державної адміністрації.

2. Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

3. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

4. Про безоплатну передачу транспортних засобів.

Інформує: Ткачик О.В. – директор КП „Луцьке”.

5. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

Інформує: Ткачик О.В. – директор КП „Луцьке”.

6. Про надання згоди комунальному підприємству „Райтеплобуд”.

Інформує: Ешвович О.О. – директор КП „Райтеплобуд”.

7. Про затвердження районної Програми підтримки діяльності комунального підприємства „Райтеплобуд” на 2019 – 2020 роки.

Інформує: Ешвович О.О. – директор КП „Райтеплобуд”.

8. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів районної державної адміністрації.

9. Різне.

Голова ради                                                                           В.В. Приходько Береза 727141