Про затвердження порядку денного сорок третьої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Опис:

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

Вирішила:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік”.

Інформує: Ядощук Л.О. – начальник відділу планування та аналізу виконання доходів місцевих бюджетів управління фінансів районної державної адміністрації.

2. Про встановлення комунальному підприємству ,,Райтеплобуд” тарифів на виробництво та постачання теплової енергії.

Інформує: Ешвович О.О. – директор комунального підприємства „Райтеплобуд”.

3. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства „Райтеплобуд”.

Інформує: Ешвович О.О. – директор комунального підприємства „Райтеплобуд”.

4. Про технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

Інформує: Ешвович О.О. – директор комунального підприємства „Райтеплобуд”.

5. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” на встановлення плати за послуги у сфері охорони здоров'я.

Інформує: Чертюк О.П. – головний лікар комунального некомерційного підприємства Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”.

6. Про підтримку Звернення депутатів Луцької районної ради до Президента України Зеленського В.О. та Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо майбутнього продажу земель.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

7. Різне.

Голова ради                                                                                    В.В. Приходько

Береза 727141