Про затвердження порядку денного сорок першої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Опис:

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

Вирішила:

1. Про підтримку депутатського запиту Веремчука В.Б. щодо вчинення кримінального правопорушення.

Інформує: Веремчук В.Б. – депутат районної ради.

2. Про підтримку депутатського запиту Веремчука В.Б. щодо вчинення кримінального правопорушення.

Інформує: Веремчук В.Б. – депутат районної ради.

3. Про підтримку депутатського запиту Мельничук О.А. щодо виділення коштів  для завершення ремонту даху загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня села Веселе.

Інформує: Мельничук О.А. – депутат районної ради.

4. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою повноважень на 2019 рік.

Інформує: Березна Н.П. – керівник апарату районної державної адміністрації.

5. Про внесення змін та доповнень до районної Програми фінансової підтримки комунального підприємства Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради на 2019 – 2020 роки.

Інфомує: Коновал С.М. – директор комунального підприємства Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради”.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів районної державної адміністрації.

7. Про надання згоди на безоплатну передачу рухомого та нерухомого майна.

Інформує: Чертюк О.П. – головний лікар комунального некомерційного підприємства Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”.

8. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

Інформує: Ткачик О.В. – директор КП „Луцьке”.

9. Про надання згоди на безоплатну передачу майна загальноосвітньої школи І ІІІ ст. с. Липини Луцького району.

Інформує: Хомич О.С. – начальник відділу освіти та культури районної державної адміністрації.

10. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

11. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

12. Про зняття з контролю рішень районної ради.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

13. Різне.

Голова ради                                                                                  В.В. Приходько

Береза 727141