Про затвердження порядку денного сорок другої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Опис:

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

Вирішила:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів районної державної адміністрації.

2. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту Липини Липинської сільської ради Луцького району Волинської області.

Інформує: Хомич О.В. – радник – консультант голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності ради.

3. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

Інформує: Павловська Л.В. – в.о начальника відділу освіти та культури районної державної адміністрації.

4. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 2,2328 га (0722886800:01:001:2474).

Інформує: Ешвович О.О. – директор комунального підприємства „Райтеплобуд”.

5. Різне.

Голова ради                                                                                  В.В. Приходько

Береза 727141