Про внесення змін в рішення Луцької районної ради від 12.02.2021 №4/11

Опис:

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, пункту 5 статті 60, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рекомендацій постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією від ________ №____ «Про проєкт рішення «Про внесення змін в рішення Луцької районної ради від 12.02.2021 №4/11», районна рада

Вирішила:

1.Скасувати  додаток 3 до рішення Луцької районної ради від 12.02.2021 №4/11  «Про передачу  об’єктів та майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Луцького району Волинської області у комунальну власність відповідних сільських, селищних, міських рад територіальних громад Луцького району».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією.

Дата оприлюднення 14.09.2021

Голова ради: