Опис:

Відповідно до частини 1 статті 49, частини 1 статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови №5 від 01.11.2021 Луцької районної територіальної виборчої комісії Луцького району Волинської області, рекомендацій постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією від _____№___ «Про проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Луцької районної ради від 04.12.2020 №1/1 «Про інформацію голови Луцької районної територіальної виборчої комісії Волинської області про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів районної ради», районна рада

Вирішила:

1. Внести зміни до рішення районної ради від 04.12.2020 №1/1 «Про інформацію голови Луцької районної територіальної виборчої комісії Волинської області про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів районної ради», а саме:

у четвертому абзаці пункту 26 інформації голови Луцької районної територіальної виборчої комісії Волинської області про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів районної ради замість слів «Назар Христина Григорівна» викласти в наступній редакції: «Синюк Христина Григорівна».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією.

Дата оприлюднення 25.11.2021

Голова ради: