Про внесення змін до Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції

Опис:

Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з реорганізацією деяких територіальних органів Державної фіскальної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної податкової служби за переліком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 №537 „Про утворення територіальних органів Державної податкової служби”, а також враховуючи клопотання Головного управління ДПС у Волинській області від 23.09.2019 № 2075/10/03-20-55-68, районна рада

Вирішила:

1. Внести зміни до Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2018 – 2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.12.2018 № 34/6, (далі – Програми), а саме:

- в назві Програми, тексті Програми, паспорті та ресурсному забезпеченні Програми слова „Луцька державна податкова інспекція Луцького управління Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області” в усіх відмінках замінити словами „Луцька державна податкова інспекція Луцького управління Головного управління державної податкової служби у Волинській області” у відповідних відмінках.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради:
В.В. Приходько