Про внесення змін до персонального складу постійних комісій районної ради

Опис:

Відповідно до частини 3 статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 18 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, керуючись Положенням про постійні комісії районної ради, затвердженим рішенням районної ради від 17 грудня 2010 року № 2/3 „Про положення „Про постійні комісії районної ради””, районна рада

Вирішила:

1. Внести зміни до персонального складу планово – бюджетної постійної комісії районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 02 грудня 2010 року №1/11 „Про постійні комісії районної ради”, а саме:

1.1. Вивести зі складу комісії Гвоздецького Олексія Ярославовича – голову районної ради.

1.2. Ввести до складу комісії Волошенюка Ігоря Васильовича – депутата районної ради.

2. Внести зміни до персонального складу постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, затвердженого рішенням районної ради від 02 грудня 2010 року №1/11 „Про постійні комісії районної ради”, а саме:

2.1. Вивести зі складу комісії Веремчука Вадима Богдановича – заступника голови районної ради.

Голова ради:
О.Я. Гвоздецький