Про визнання Народної Ради України як колегіального органу, уповноваженого представляти інтереси народу України, та утворення Луцької районної Народної Ради

Опис:

Керуючись статтею 5 розділу І та розділом ХІ Конституції України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», реалізуючи право народу України на самовизначення та безпосереднє здійснення влади, в зв’язку з узурпацією влади Президентом  України та Верховною Радою України через прийняття 16 січня 2014 року в неконституційний спосіб ряду законів, які ведуть до встановлення диктатури  в державі та звужують зміст і обсяг існуючих конституційних прав і свобод громадян, що суперечить частині третій статті 22 Конституції України, районна  рада

Вирішила:

1.Визнати Народну Раду України органом, уповноваженим представляти інтереси народу України, повноваження на створення якого надані рішенням Всенародних зборів громадян, які відбулися 19 січня 2014 року на Майдані Незалежності у місті Києві.

2.Утворити Луцьку районну Народну Раду з числа депутатів районної ради.

3.Обрати Президію Луцької районної Народної Ради в кількості семи чоловік, депутатів, які взяли участь у її створенні.

4.Рекомендувати сільським, селищним радам Луцького району невідкладно скликати позачергові сесії відповідних рад для розгляду та вирішення питання щодо визнання Народної Ради України колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України та самостійного виконання делегованих повноважень місцевих органів державної влади.

5.Доручити членам Президії Луцької районної Народної Ради оприлюднити це рішення та списки депутатів, які увійшли до її складу, у засобах масової інформації.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської етики,дотримання прав людини, законності та боротьби зі злочинністю.

Голова ради:
І.В. Волошенюк