Про визначення строків проведення звітів депутатів районної ради шостого скликання перед виборцями

Опис:

Відповідно до статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, частин 1, 2, 6 статті 16, частин 4, 5, 6 статті 17 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, районна рада

Вирішила:

1. Встановити строк проведення звітів депутатів Луцької районної ради шостого скликання перед виборцями з   _______    січня по ______лютого 2015 року.

2. Депутатам районної ради інформувати раду про результати обговорення звітів перед виборцями до _______лютого 2015 року згідно форми, що додається.

3. Постійній комісії з питань депутатської етики, дотримання прав людини, законності та боротьби зі злочинністю провести аналіз доручень виборців, даних депутатам під час звіту, та інформувати на черговій сесії районної ради.

Голова ради:
О.Я. Гвоздецький