Про використання бюджетних коштів розпорядниками, одержаних з районного бюджету в 2018 році

Опис:

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійних комісій районної ради, районна рада

Вирішила:

Взяти до відома інформацію щодо використання бюджетних коштів, одержаних з районного бюджету в 2018 році: директора КП „Луцьке” Ткачика О.В, начальника відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації Хомича О.С., завідувача сектору культури райдержадміністрації Зінчук В.М., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Авраменко С.З., директора КП „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради” Коновала С.М., директора КНП „Торчинська районна лікарня Луцької районної ради” Коновала А.М., в.о. директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району Матвійчук І.М., начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Гладчук Л.Г., сільських голів.

Голова ради                                                                                 В.В. Приходько

Береза 727141