Ви є тут

Про Веремчука В.Б.

Опис: 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, відповідно до статей 14,15,21 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, враховуючи довідку про результати спеціальної перевірки відомостей щодо Веремчука В.Б., районна рада 

Вирішила: 

На період здійснення повноважень заступника голови Луцької районної ради:

1. Установити Веремчуку В.Б. щомісячну надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі ___ відсотків посадового окладу з врахуванням надбавки за ранг та вислугу років, в межах фонду оплати праці.

2. Дозволити щомісячно проводити преміювання Веремчука В.Б у розмірі_______ відсотків до посадового окладу за фактично відпрацьований час, згідно вимог чинного законодавства та нормативних документів у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці.

3. Дозволити преміювати Веремчука В.Б. до державних і професійних свят у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці.

4. Дозволити. щорічно виплачувати Веремчуку В.Б. матеріальну допомогу для вирішення  соціально - побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки в розмірі середньомісячної заробітної плати у відповідності до чинного законодавства.

Голова ради: 
О.Я. Гвоздецький