Про створення комунального підприємства „Райтеплобуд”

Опис:

Відповідно до статей 43, 49, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 87 Цивільного кодексу України, статті 78 Господарського кодексу України, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, постійної комісії районної ради з питань бюджету, районна рада

Вирішила:

1.

Створити комунальне підприємство „Райтеплобуд”.

2.

Затвердити Статут комунального підприємства „Райтеплобуд”.

3.

Призначити Ешвовича Олекандра Олекандровича на посаду директора комунального підприємства „Райтеплобуд”.

4.

Доручити голові районної ради Приходьку В.В. укласти контракт з директором КП „Райтеплобуд” Ешвовичем Олекандром Олекандровичем на посаду директора комунального підприємства „Райтеплобуд” терміном на 1 рік.

5.

Доручити Ешвовичу Олекандру Олекандровичу провести державну реєстрацію комунального підприємства „Райтеплобуд” згідно вимог чинного законодавства.

6.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Свирида