Опис:

Відповідно до статей 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», рішення Луцької районної ради від ________ №_____ «Про зміну засновника комунального підприємства «БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ-ПЛЮС» КІВЕРЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ та затвердження його Статуту у новій редакції», рекомендацій постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією від _________ №____ «Про проєкт рішення «Про реорганізацію комунального підприємства «БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ-ПЛЮС» КІВЕРЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ», районна рада

Вирішила:

1. Реорганізувати комунальне підприємство «БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ-ПЛЮС» КІВЕРЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 13367200, юридична адреса: 45200, Волинська обл., Луцький р-н, місто Ківерці, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 8), шляхом приєднання його до комунального підприємства «Архітектурно-проектне бюро Луцького району» (код ЄДРПОУ 20129931, юридична адреса: 43001, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Ковельська,буд. 53).

2. Визначити, що комунальне підприємство «Архітектурно-проектне бюро Луцького району» є правонаступником усіх майнових і немайнових прав комунального підприємства  «БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ-ПЛЮС» КІВЕРЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

3. Створити комісію з реорганізації  у складі:

Голова комісії – директор КП «Архітектурно-проектне бюро Луцького району» Томчук Людмила Ростиславівна (РНОКПП ****);

Заступник голови комісії – (РНОКПП ****);

Член комісії –(РНОКПП ****);

Член комісії – (РНОКПП ****);

Член комісії – (РНОКПП ****).

4. Встановити місцезнаходження комісії з реорганізації: 43000, Волинська обл., Луцький р-н, м. Луцьк, вул. Ковельська, буд. 53.

5. Доручити директору комунального підприємства «Архітектурно-проектне бюро Луцького району» Томчук Людмилі Ростиславівні:

1) забезпечити вжиття всіх необхідних правових заходів щодо припинення діяльності комунального підприємства «БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ-ПЛЮС» КІВЕРЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, реорганізувавши його шляхом приєднання до комунального підприємства «Архітектурно-проектне бюро Луцького району»;

2) забезпечити дотримання трудових прав працівників у ході проведення реорганізації комунального підприємства.

6. Директору  КП «Архітектурно-проектне бюро Луцького району» Томчук Людмилі Ростиславівні в 10-денний термін після завершення реорганізації подати проєкт Статуту в новій редакції районній раді для затвердження.

7. Голові комісії з реорганізації (припинення) юридичної особи –  комунального підприємства «БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ-ПЛЮС» КІВЕРЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, у встановленому законом порядку подати передавальний акт на затвердження в районну раду.

8. Доручити голові районної ради затвердити передавальний акт.

9. Встановити, що строк заявлення кредиторами своїх вимог до комунального підприємства «БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ-ПЛЮС» КІВЕРЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ становить 2 місяці з дня оприлюднення рішення про реорганізацію юридичної особи на порталі електронних сервісів.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією.

Дата оприлюднення 14.09.2021

Голова ради: