Про Програму економічного і соціального розвитку Луцького району на 2014 рік

Опис:

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення комплексного економічного і соціального розвитку району та враховуючи рішення постійних комісій, районна рада

Вирішила:

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Луцького району на 2014 рік (далі – Програма), що додається.

2. Рекомендувати райдержадміністрації:

2.1. Довести до структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських та селищних рад показники Програми економічного і соціального розвитку Луцького району на 2014 рік.

2.2. Забезпечити контроль за ходом реалізації завдань, передбачених Програмою та щоквартально розглядати підсумки їх виконання.

2.3. Продовжити роботу з удосконалення форм і методів роботи щодо ефективного управління майном спільної власності територіальних громад сіл та селищ району.

3. Рекомендувати сільським та селищним радам в основу своєї роботи покласти здійснення дієвих заходів по виконанню Програми економічного і соціального розвитку Луцького району на 2014 рік на відповідних територіях.

4. Дозволити районній державній адміністрації в установленому порядку вносити поправки до Програми економічного і соціального розвитку Луцького району на 2014 рік відповідно до змін і уточнень, що будуть вноситись вищестоящими органами, іншими законодавчими та нормативно-правовими актами.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва та першого заступника голови райдержадміністрації В.П. Сіліхіна.

Голова ради:
І.В. Волошенюк