Ви є тут

Про підтримку звернення Ковельської районної ради Волинської області

Опис: 

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши звернення Ковельської районної ради, ухвалено рішенням районної ради від 30.04.2014 №35/8, з метою запобігання поширенню пияцтва та алкоголізму на території Луцького району та враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань депутатської етики, дотримання прав людини, законності та боротьби зі злочинністю, районна рада

Вирішила: 

1. Підтримати звернення Ковельської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за виготовлення, зберігання та збут самогону та інших спиртогорілчаних виробів домашнього виробництва (додається).

2. Рекомендувати сільським, селищним радам винести на розгляд виконавчих комітетів місцевих рад питання про впорядкування продажу пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв, тютюнових виробів у роздрібній торговельній мережі відповідних населених пунктів, передбачивши заборону продажу пива (крім безалкогольного), слабоалкогольних та алкогольних напоїв, тютюнових виробів у торговельній мережі, за винятком закладів ресторанного господарства, з 22.00 год. вечора до 8.00 год. ранку.