Ви є тут

Про передачу закладу Луцького районного будинку культури із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району

Опис: 

Відповідно до статті 142 Конституції України, статей 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про культуру”, Закону України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, з метою створення умов для розвитку культури, збереження та сприяння відродженню осередків народної творчості, національно – культурних традицій населення, у зв'язку з процесом децентралізації влади та створення в районі об'єднаних територіальних громад, зважаючи на зменшення обсягу коштів районного бюджету та обмеження фінансування у повному обсязі зазначеної установи, відповідно до рішень Луцької районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік” та від 28 грудня 2012 року № 21/17 „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, враховуючи рішення Луцької міської ради від 30 січня 2019 року № 52/88 „Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади міста Луцька будівлі районного будинку культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району Волинської області за адресою: м. Луцьк, вул. Ковельська, 56”, районна рада

Вирішила: 

1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, Луцького району у власність територіальної громади міста Луцька комунальний заклад  Луцький районний будинок культури (місцезнаходження: 43001, Україна, Волинська область, місто Луцьк вул. Ковельська, 56) з наявною штатною чисельністю (13,5 штатних одиниць).

2. Передати у власність територіальної громади міста Луцька будівлю районного будинку культури загальною площею 643,4 кв.м., за адресою: м. Луцьк, вул. Ковельська, 56, та майно Луцького районного будинку культури, які знаходяться на балансі сектору культури Луцької райдержадміністрації, згідно додатків.

3. Завідувачу сектору культури Луцької районної державної адміністрації Зінчук В.М. здійснити безоплатну передачу будівлі та майна, зазначених у пункті 2 даного рішення, шляхом підписання актів прийому – передачі та вчинення інших необхідних дій, відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Визначити, що у разі неприйняття Луцькою міською радою до 08 травня 2019 року рішення про надання згоди на прийняття закладу Луцького районного будинку культури з наявною штатною чисельністю (13,5 штатних одиниць) та майном, дане рішення втрачає чинність.

5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Луцької районної ради від 07 березня 2019 року №37/3 „Про надання згоди на передачу установи Луцького районного будинку культури із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району у комунальну власність Луцької міської ради”.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної державної адміністрації Яковлева Т.В. та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

 

Голова ради: 
В.В. Приходько