Ви є тут

Про надання згоди на проведення реконструкції приміщення

Опис: 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12.2012 № 21/17 „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, враховуючи лист ­­­­­­­­­­­­­­Луцької центральної районної лікарні від 19.11.2013 № 1827/4 – 2.13, лист КЗ „Луцький районний  ЦПМСД” від 20.11.2013 № 457, а також рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада 

Вирішила: 

1. Надати згоду на проведення реконструкції приміщення, що знаходиться на балансі Луцької центральної районної лікарні та надано в оренду комунальному закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” за умови виготовлення відповідної проектно – кошторисної документації та узгодження її в установленому порядку.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації А.А. Сидорчука та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

 

 

Голова ради: 
І.В. Волошенюк