Ви є тут

Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл

Опис: 

Відповідно до ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, Постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 року № 1482 „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, п. 6 розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 15.09.2014 року № 352 „Про передачу програмно – апаратних комплексів та обладнання системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення”, рішення районної ради від 28.12.2012 року № 21/17 „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району” та враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада 

Вирішила: 

1. Надати згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району майна державної власності – програмно – апаратних комплексів та обладнання системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення у загальній кількості 86 штук (на реалізацію пілотного проекту з телемедицини) на баланс таких установ:

- Луцької центральної районної лікарні – 45 штук;

- комунального закладу „Луцький районний Центр первинної медико – санітарної допомоги” – 38 штук;

 - Торчинської районної лікарні – 3 штуки.

2. Головному лікарю Луцької центральної районної лікарні               Коновалу С.М., головному лікарю комунального закладу „Луцький районний Центр первинної медико – санітарної допомоги” Левчук Л.П. та головному лікарю Торчинської районної лікарні Коновалу А.М. здійснити прийняття майна, зазначеного у п. 1 даного рішення, згідно порядку, визначеного чинним законодавством України.  

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації А.А.Сидорчука та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

 

 

 

Голова ради: 
О.Я. Гвоздецький