Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна

Опис:

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12.2012 № 21/17 „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, враховуючи клопотання Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району від 02.10.2014 № 455 – 1/04/2 – 14, а також рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

Вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ району з балансу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району на баланс комунального підприємства „Луцьке” нерухомого майна, яке знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Володимирська, 76, а саме:

- будівлі адміністративного приміщення загальною площею 82,7 м2 балансовою вартістю 40 691 (сорок тисяч шістсот дев’яносто одна) гривня;

- будівлі гаража цегляної загальною площею 222,58 м2 балансовою вартістю 47 695 (сорок сім тисяч шістсот дев’яносто п’ять) гривень;

- будівлі гаража цегляної загальною площею 30,42 м2 балансовою вартістю 35 000 (тридцять п’ять тисяч) гривень.

2. Директору Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району Сургенту Ю.Ю. здійснити передачу майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до порядку, встановленого чинним законодавством України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Сидорчука А.А. та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради:
О.Я. Гвоздецький