Ви є тут

Про надання згоди на безоплатну передачу майна загальноосвітніх навчальних закладів с. Підгайці,

Опис: 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12.2012  № 21/17 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», враховуючи клопотання відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької райдержадміністрації від 21.03.2019 № 277/01-14/2-19, рішення Підгайцівської сільської ради від  04.01.2019 № 1/16 «Про прийняття у комунальну власність ОТГ Підгайцівської сільської ради основних засобів, нерухомого, рухомого майна, товарно-матеріальних цінностей закладів загальної середньої освіти с. Підгайці, с. Лище. с. Крупа, с. Воротнів», районна рада

Вирішила: 

1. Надати згоду на безоплатну передачу з _______ 2019 року з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району до комунальної власності Підгайцівської сільської ради цілісних майнових комплексів закладів загальної середньої освіти, згідно додатку, а саме:

- будівлі та надвірні споруди;

- машини та обладнання, інструменти, прилади та інвентар, інші основні засоби, малоцінні та швидкозношувані предмети.

2. Начальнику відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької райдержадміністрації Хомичу О.С., здійснити безоплатну передачу майна зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до порядку, встановленого чинним законодавством України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації О.М. Озіновича та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради: 
В.В. Приходько