Ви є тут

Про надання згоди на безоплатну передачу майна бібліотек – філій сіл Лище, Воротнів, Підгайці

Опис: 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12.2012         № 21/17, „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, розглянувши лист сектору культури районної державної адміністрації від 19.03.2019. № 104/01-12, враховуючи рішення Підгайцівської сільської ради від 19.02.2019 р. № 3/23 „Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади Підгайцівської сільської ради майна з спільної власності територіальних громад сіл Луцького району”, а також враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

Вирішила: 

1. Надати з ______2019 року згоду на безоплатну передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району до комунальної власності Підгайцівської сільської ради майна  бібліотек – філій сіл Лище, Воротнів, Підгайці, яке знаходиться на балансі сектору культури Луцької районної державної адміністрації, згідно додатків, а саме:

- машини та обладнання, інструменти, прилади та інвентар, інші основні засоби, малоцінні та швидкозношувані предмети.

2.  Завідувачу сектору культури Луцької районної державної адміністрації Зінчук В.М. здійснити безоплатну передачу майна, зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Озіновича О.М. та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

 

Голова ради: 
В.В. Приходько