Про надання згоди на безоплатну передачу майна

Опис:

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28.12.2012 № 21/17 „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, враховуючи листи відділу освіти та культури районної державної адміністрації від 21.08.2019 691/01-14/2-19, комунального підприємства Райтеплобуд” від 21.08.2019 № 10-08/19 та рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

Вирішила:

1. Надати з _______ серпня 2019 року згоду на безоплатну передачу в межах  спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району з балансу відділу освіти та культури районної державної адміністрації на баланс комунального підприємства „Райтеплобуд” автобус „Мерседес” АС5074АО балансовою (залишковою) вартістю 35208,62 (Тридцять п’ять тисяч двісті вісім гривень 62 коп.) (додається).

2. В.о начальника відділу освіти та культури райдержадміністрації Павловській Л.В., здійснити безоплатну передачу майна зазначеного у пункті 1 даного рішення, відповідно до порядку, встановленого чинним законодавством України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Озіновича О.М. та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради                                                                            В.В. Приходько

Павловська 728096