Ви є тут

Про надання територіальній громаді сіл, селищ Луцького району в особі Луцької районної ради в постійне користування земельної ділянки для обслуговування адміністративної будівлі з гаражами

Опис: 

       Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельного кодексу України (статті 10, 92, 122), Закону України „Про землеустрій”, рішення Луцької міської ради від 25.12.2013 № 51/23 „Про затвердження територіальній громаді сіл, селищ Луцького району в особі Луцької районної ради проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування адміністративної будівлі з гаражами на вул. Ковельській, 53 в м. Луцьку” та враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

Вирішила: 

1. Надати в постійне користування територіальній громаді сіл, селищ Луцького району в особі Луцької районної ради земельну ділянку на вул. Ковельській, 53 в м. Луцьку для обслуговування адміністративної будівлі з гаражами площею 0,3986 га кадастровим номером 0710100000:21:031:0025. 

2. Луцькій районній раді зареєструвати право постійного користування вищезазначеною земельною ділянкою в порядку та строки, передбачені чинним законодавством України та виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради: 
І.В. Волошенюк