Ви є тут

Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району

Опис: 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 28 грудня 2012 року № 21/17 ,,Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, розглянувши лист відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації від 20.05.2019 №432/01-14/2-19 та враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

Вирішила: 

1. Надати дозвіл відділу освіти,  молоді та з питань фізичної культури і спорту  Луцької райдержадміністрації на:

- списання будівлі тиру  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Піддубці, балансовою вартістю 2864,00 грн., (Дві тисячі вісімсот шістдесят чотири гривні 00 копійок).

2. Відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації (О.С. Хомич) здійснити списання майна зазначеного в пункті 1 даного рішення відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

 

 

Голова ради                                                                             В.В.Приходько

 

Хомич