Ви є тут

Про Гвоздецького О.Я.

Опис: 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, відповідно до статей 14,15,21Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, враховуючи довідку про результати спеціальної перевірки відомостей щодо Гвоздецького О.Я., районна рада 

Вирішила: 

1. Присвоїти Гвоздецькому О.Я. – голові Луцької районної ради 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

2. На період здійснення повноважень голови районної ради:

2.1. Установити Гвоздецькому О.Я.:

- посадовий оклад згідно з штатним розписом;

- надбавку за ранг згідно чинного законодавства.

2.2. Установити Гвоздецькому О.Я. щомісячну надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі _____ відсотків посадового окладу з врахуванням надбавки за ранг, в межах фонду оплати праці.

2.3. Дозволити щомісячно проводити преміювання Гвоздецького О.Я у розмірі_______ відсотків до посадового окладу за фактично відпрацьований час, згідно вимог чинного законодавства та нормативних документів у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці.

2.4. Дозволити преміювати Гвоздецького О.Я. до державних і професійних свят у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці.

2.5. Дозволити щорічно виплачувати Гвоздецькому О.Я матеріальну допомогу для вирішення соціально - побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки в розмірі середньомісячної заробітної плати у відповідності до чинного законодавства.

Голова ради: 
О.Я. Гвоздецький