Про безоплатну передачу транспортних засобів

Опис:

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням районної ради  від 28.12.2012 № 21/17 „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району”, враховуючи лист ­­­­­­­­­­­­­­Луцької центральної районної лікарні від 11.11.2014 № 1511/3 – 2.14 та лист комунального закладу „Луцький районний ЦПМСД” від 10.11.2014  № 754 , а також рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва, районна рада

Вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ району з балансу Луцької центральної районної лікарні на баланс комунального закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” транспортних засобів, а саме:

- УАЗ – 3962  (02248 ВК), балансовою вартістю 23363,00 грн.;

- УАЗ – 3962  (02916 ВК), балансовою вартістю 25000,00 грн.;

­2. Головному лікарю ­­­­­­­­­­­­­­Луцької центральної районної лікарні        Коновалу С.М. здійснити безоплатну передачу транспортних засобів зазначених в пункті 1 даного рішення відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації А.А. Сидорчука та постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва.

Голова ради:
О.Я. Гвоздецький