Заходи і події

Відбудуться громадські обговорення

25.06.2021 року о 10.00 відбудуться громадські обговорення регуляторного акта  проєкту рішення Луцької районної ради «Про Порядок відрахування частини чистого прибутку (доходу) до районного бюджету від підприємств, що належить до районної комунальної власності» за адресою м. Луцьк, вул. Ковельська, 53

10 червня - сесія Луцької районної ради

У четвер, 10 червня, відбудеться сесія Луцької районної ради.

Початок о 10.00.

8 червня - засідання Президії Луцької районної ради

До уваги депутатів Луцької районної ради!
У вівторок, 8 червня, о 10.00 відбудеться засідання Президії Луцької районної ради.

Оголошення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

13 квітня - засідання Президії Луцької районної ради

До уваги депутатів!

13 квітня о 10.00 відбудеться засідання Президії Луцької районної ради.

15 квітня - сесія Луцької районної ради

15 квітня 2021 року о 10.00 відбудеться засідання сесії Луцької районної ради 8-го скликання.

Про засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики

05 квітня 2021 року о 10:00 відбудеться засідання  постійної комісії  Луцької районної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

Сторінки