Ви є тут

Про затвердження кадрового резерву виконавчого апарату Луцької районної ради на 2019 рік

Луцька районна рада
52/01-02
27.12.2018

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

 

Про затвердження кадрового резерву

виконавчого апарату Луцької районної ради на 2019 рік

 

 

Відповідно до статті 16 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2001 року № 1386 „Про затвердження Типового порядку формування кадрового резерву в органах місцевого самоврядування” та Порядку формування кадрового резерву у виконавчому апараті районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 25 грудня 2001 року № 18/9:

1. Затвердити списки осіб, зарахованих до кадрового резерву виконавчого апарату районної ради на посади начальників відділів та головних спеціалістів відділів на 2019 рік (додаються).

2. З метою забезпечення дієвості кадрового резерву виконавчого апарату районної ради, посадовим особам виконавчого апарату ради забезпечити проведення ефективної роботи з особами, зарахованими до кадрового резерву на їх посади.

3. Раднику – консультанту голови ради з питань соціально – економічного та культурного розвитку Шкльоді М.О. у тижневий строк опрацювати та подати на затвердження особисті плани осіб, зарахованих до кадрового резерву.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова ради: 
В.В. Приходько