Вітання з Вознесінням Господнім!

Ось і відрахував календар 40 днів від Великодня і прийшло святе Вознесіння Господнє. Ця подія – вознесіння Христа на небо – показує нам, як людина в відповідності зі своєю природою і сутністю долає смерть і знаходить безсмертя душі. Земля – наш

тимчасовий притулок, а Небо – вічний будинок, де панує істина, добро і краса.

Сьогодні хочеться побажати всім християнам зміцнення віри, смирення, відпущення гріхів. Нехай кожен Ваш крок буде спрямований лише на добро, а від невірних рішень зберігає і оберігає Вас Бог.

Вітаю всіх віруючих з Вознесінням Господнім, нехай у цей день прийде світло і радість, нехай віра в майбутнє порятунок вкриє Вас від негараздів і допоможе не втрачати надії навіть у найтемнішу годину. Зі святом і нехай на душі завжди буде світло і сонячно від віри і любові до Бога.

З повагою,

голова ради В. Приходько