Відкриття меморіальної дошки в пам'ять Палюха Олександра Михайловича.

Неоголошена війна забрала уже тисячі життів наших молодих українців. Невідомо,скільки ще матерів , дружин, дітей страждатимуть через непоправні передчасні втрати своїх найдорожчих людей :синів,чоловіків,батьків.
Наш обов’язок – пам’ятати усіх героїв, хто не повернувся зі Сходу , хто не встиг удосталь пожити разом зі своїми рідними,не дорадів,не докохав, але встиг виконати свій громадянський обов’язок,захищаючи країну.
08 травня 2017 року у Шепельській ЗОШ I-III ст. відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в пам’ять про випускника школи, героя, справжнього патріота Палюха Олександра Михайловича.
Народився Олександр 20 квітня 1994 року в селі Шепель Луцького району Волинської області. Закінчив Шепельську загальноосвітню школу. В 2013 році був зарахований студентом СНУ імені Лесі Українки. Свою трудову діяльність Олександр розпочав в школі селі Буяни на посаді вчителя музики. За час роботи зарекомендував себе здібним і вмілим організатором, ініціативним і авторитетним працівником.
В 2013 році  Палюх О.М. був призваний на строкову військову службу. Під час проходження служби брав безпосередню участь в антитерористичній операції щодо забезпечення захисту територіальної цілісності України.
В 2014 році підписав контракт на службу в Національній Гвардії України. Неодружений. 7 грудня 2015 року Палюх О.М. помер підчас перебування у відпустці дома. Похований Олександр Михайлович на кладовищі села Шепель.
Олександр був доброю, порядною людиною, цінував і шанував родину,був люблячим сином, братом, другом для своїх товаришів.
На урочистій церемонії крім родини героя, учнів та вчителів,були присутні голова районної ради Валентин Приходько, голова районної державної адміністрації Ігор Ярмольський, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас, Заборольський сільський голова Валерій Боярський, Шепельський сільський голова Леся Новосад.
Захід розпочався проникливими словами старшокласників про війну, про страждання родин загиблих героїв. Після відкриття урочистої лінійки-реквієму зазвучав Гімн України.
Присутні вшанували пам’ять нашого героя хвилиною мовчання.
Зі словами невичерпного смутку до присутніх звернулася директор школи Сіміцька Світлана. Сьогодні ідуть на небеса найкращі, навіки перестають битися їхні молоді серця. Ми не маємо права забути бодай одне ім'я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє .Зі слів учителів, Олександр був юнаком із щирим і добрим серцем, вихованим, дисциплінованим, готовим завжди прийти на допомогу. Саме тому, напевно, коли Україна опинилася в біді, він без вагань пішов її боронити. Він – справжній герой. Він для нас завжди буде взірцем, а ми його завжди будемо пам'ятати – герої не вмирають!..»
Голова районної ради Валентин Васильович висловив співчуття родині та висловив вдячність матері за виховання сина, мужнього героя, закликав пам’ятати подвиг нашого земляка.
Освятив меморіальну дошку настоятель місцевого православного храму отець Микола. Багато слів скорботи було сказано під час урочистостей. В рамках заходу учні виконали патріотичні пісні та вірші. Закрито урочисту лінійку-реквієм, прозвучав гімн.
Друзі пам’ятатимуть Олександра як життєрадісного,доброго,щирого,оптиміста за будь-яких обставин,як людину,яка мужньо боронила нашу державу більше семи місяців без відпустки, без перепочинку,без нарікань. Він завжди був готовий допомогти тим, хто потребує допомоги.
Світла пам’ять про Олександра Палюха, його мужність та непересічні людські якості назавжди залишаться в серцях рідних, земляків, бойових побратимів – усіх, хто знав, поважав та любив Олександра– справжнього патріота та Героя! Слава Героям!!