Ви є тут

Відбулась 42 позачергова сесія районної ради

22 серпня під керівництвом голови Луцької районної ради Валентина Приходька відбулася сорок друга позачергова сесія районної ради сьомого скликання. На сесію прибули та зареєструвалися 21 із 34 депутатів.

         На сесії був присутній депутат Верховної Ради України Вячеслав Рубльов, який подякував усім присутнім за підтримку та коротко окреслив своє бачення співпраці із депутатським корпусом районної ради та вирішення проблемних питань району.

         На пленарному засіданні також були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Озінович, заступник голови районної державної адміністрації Інна Бас, начальник управління фінансів районної державної адміністрації  Лариса Бусель, окремі керівники структур та організацій району.

         На пленарному засіданні районної ради розглядалися такі питання порядку денного:

   1. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Прорайонний бюджет на 2019 рік”.

           2. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту Липини Липинської сільської ради Луцького району Волинської області.

           3. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

           4. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 2,2328 га (0722886800:01:001:2474).

            В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.