Ви є тут

Урочистості з нагоди 22 – ої річниці Дня міліції

20 грудня відбулись урочистості з нагоди 22 – ої річниці Дня міліції в приміщенні районного відділу УМВС України у Волинській області. Привітати працівників районного відділу з професійним святом прибули прокурор Луцького району Сергій Масалов, голова районної ради Ігор Волошенюк,  голова районної державної адміністрації Володимир Демчук, сільські голови, керівники районних установ, організацій та підприємств. 

 

Також у вступному слові висловив вітання усім присутнім начальник Луцького РВ УМВС України у Волинській області Сергій Тягунов.

Кращих працівників органів внутрішніх справ було відзначено грамотами і подяками районної ради та районної державної адміністрації.

 

Зокрема, Ігор Волошенюк за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня міліції нагородив Почесною грамотою районної ради Семенюка Павла Івановича –начальника ВДАІ Луцького РВ УМВС України у Волинській області капітана міліції. За активну участь в охороні порядку, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята –Дня міліції оголосив Подяку голови районної ради Домальчуку Федору Володимировичу – дільничному інспектору міліції Луцького РВ УМВС України у Волинській області лейтенанту міліції.