Ви є тут

У Луцькій районній раді розробили проект Положення про Молодіжну раду

У Луцькій районній раді відбулося перше засідання робочої групи з питань реалізації молодіжної політики.

Робоча група створена за розпорядженням голови Луцької райради на підставі рішення сесії від 15.04.2021р.

Робочу групу очолює начальник відділу освіти, науки, культури, молоді, спорту та медицини Віктор Білик. До її складу увійшли представники органів студентського самоврядування, громадських організацій, депутати районної ради - Ольга Максим’як, Катерина Шевченко, Віталій Сніжко, Христина Назар та радник голови районної ради на громадських засадах Надія Ясинська.

На засіданні робочої групи розглядали одне питання – розробка Положення про Молодіжну раду при Луцькій районній раді, яке виноситиметься на наступну сесії.

«Було багато пропозицій, рішення приймалося на основі консенсусу. Ми затвердили положення про Молодіжну раду і будемо виносити його на розгляд сесії, після чого – утворювати Молодіжну раду. А 15 громад, які є у Луцькому районі, органи студентського, учнівського самоврядування, громадські організації можуть делегувати своїх представників у Молодіжну раду. Сподіваємось, що створення Молодіжної ради дасть поштовх до розвитку молодіжної політики у Луцькому районі», - сказав Віктор Білик.