Ви є тут

Привітали державних службовців Луцького району

23 червня привітали державних службовців зі святом - Днем державної служби України!

         Державний службовець – особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує високого професіоналізму, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

         В день професійного свята, державних службовців Луцького району, щиро привітали голова районної ради Валентин Приходько та голова районної державної адміністрації Володимир Кец. У своєму вітальному слові очільники району привітали своїх колег, які з повною віддачею працюють на користь району, подякували їм за старанність, завзяття, практичний досвід та відзначили кращих працівників Почесними грамотами і подяками районної ради та районної державної адміністрації.

         Зокрема, за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди Дня державної служби:

1. Нагородили Почесною грамотою районної ради:

Озіновича Олександра Михайловича – першого заступника голови Луцької районної державної адміністрації;

Шуригіну Наталію Антонівну – головного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Луцької районної державної адміністрації.

2. Оголосили Подяку голови районної ради:

Білевич Оксані Степанівні – головному спеціалісту Луцького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України у Волинській області.

Ваврик Тетяні Володимирівні – головному спеціалісту відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, інвестиційної та економічної діяльності Луцької районної державної адміністрації.