Привітали державних службовців Луцького району

21 червня відбулись урочисті збори з нагоди професійного свята - Дня державної служби України!

Державний службовець – особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує високого професіоналізму, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

В день професійного свята, державних службовців Луцького району, щиро привітали голова районної ради Валентин Приходько та голова районної державної адміністрації Тарас Яковлев.  У своєму вітальному слові очільники району привітали своїх колег, які з повною віддачею працюють на користь району, подякували їм за старанність, завзяття, практичний досвід та відзначили кращих працівників Почесними грамотами і подяками районної ради та районної державної адміністрації.

Зокрема, за сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби:

Почесною грамотою районної ради були нагороджені:

Мартинюк Ірина Олександрівна – головний спеціаліст – державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

Тирилюк Тетяна Олександрівна – начальник відділу інформаційної діяльності, інформаційних технологій та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації;

Оголошено Подяку голови районної ради:

Слав’юк Людмилі Степанівні – головному спеціалісту відділу звітності та бухгалтерського обліку управління Державної казначейської служби України у Луцькому районі Волинської області;

Молчану Дмитру Анатолійовичу – головному спеціалісту відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Луцького районного управління Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Волинській області.

Після привітань державні службовці отримали у подарунок музичні подарунки за участю працівників культурно – мистецького центру „Красне”.