Ви є тут

Принцип роботи Луцької районної ради – ефективне використання майна. ВІДЕО

 

Комунальне майно повинне використовуватися ефективно, інакше, його не вберегти від руйнування. Про це в ефірі телеканалу «Аверс» розповів голова Луцької райради Олександр Омельчук. Він також зауважив, що від ефективного використання майна буде наповнюватися і районний бюджет.

«До 1 липня ми зобов’язані передати на територіальні громади школи, медичні заклади, ті всі установи, що потребують бюджетного фінансування. Ми 100% передали. А те майно, що не потребує державного фінансування, те, з якого районна рада може наповнити свій бюджет, ми передали на наше комунальне підприємство «Райтеплобуд». Будемо здавати в оренду та наповнювати районний бюджет. Передали в деякі громади автомобілі, меблі, техніку, які лишилися після реорганізації районних рад», - сказав Олександр Омельчук.

Голова райради також нагадав про соціальне житло, під яке передбачено сім приміщень колишніх ФАПів.

«Спільно із Городищенською територіальною громадою ми показуємо приклад усій Україні проектом «Соціальне житло» для вчителів, медичний працівників, тих, хто потребує, на базі колишніх приміщень ФАПів.

Славнозвісна реформа Супрун не передбачає наявність ФАПів, лише амбулаторій, через що багато ФАПів залишились пустючими в селах. А ви знаєте принцип: вибили скло, а там вже і дверей нема, дах завалюється, приміщення руйнується, люди розтягують його на цеглу. Аби такого не було, ми хочемо, щоб там люди жили, працювали і не виїжджали за кордон», - наголосив голова Луцької районної ради Олександр Омельчук.