Ви є тут

Майбутнє Колківської громади: опорну школу розвиває нова директорка

У Колівському ліцеї, в якому нещодавно змінився керівник, на часі – оновлення та модернізація. Менше місяця тому його очолила депутатка Луцької районної ради Тетяна Бобік, яка до того працювала заступником голови Колківськї селищної ради.

Голова Луцької райради Олександр Омельчук та радник голови Юрій Ройко відвідали опорний заклад «Колківський ліцей».

Тетяна Бобік провела невеличку екскурсію закладом та розповіла, що ліцей має 4 філії в селах Старосілля, Розничі, Ситниця та Новоукраїнка. Загалом в ліцеї навчається 1200 учнів, яких обслуговує 3 шкільних автобуси. Педагогічний колектив нараховує 200 вчителів.

«У пріоритеті – залучення  молодих спеціалістів, у нас є вакантні посади вчителів хімії, фізики, математики, фізкультури», - розповіла Тетяна Бобік.

Крім того, у планах – розширити гурткову діяльність, позашкілля.

«У нас є прекрасний спортивний зал, спортивні секції, але хочемо ще розвинути естетичний напрямок», - поділилася намірами директорка колківського ліцею.

За підтримки народної депутатки Ірини Констанкевич в ліцеї чекають реалізації проекту із будівництва нового спортивного майданчика біля школи вартістю 6 мільйонів гривень.

Серед пріоритетних завдань Тетяна Бобік також вбачає оновлення матеріально-технічної бази, заміна даху, вікон, ремонт актового залу. Нова директорка продовжуватиме розвивати міжнародну співпрацю із педагогами-волонтерами.

Тетяна Бобік розповіла, що при ліцеї діє інтернат на 40 місць, в якому учні можуть проживати безкоштовно. За її словами, є можливість його розширити, щоб залучити дітей із віддалених населених пунктів.

Крім того, на території школи є бажання закласти новий фруктовий сад на 30 сотках землі, щоб вирощувати яблуні та груші.

«Колківський ліцей є прикладом для інших територіальних громад у тому, як фахово підходити до навчального процесу. У нового директора багато креативних думок, які втілюються в життя. Я радий, що опорну школу очолює фахівець і громада лише виграє від цього», - сказав голова Луцької районної ради Олександр Омельчук.