Ви є тут

Майбутні бухгалтери –студенти Луцького кооперативного коледжу ознайомилися з роботою ЦОП при Луцькій ОДПІ

Створення сприятливого клімату для розвитку підприємництва, налагодження партнерських відносин із платниками податків та якісне обслуговування тих, хто наповнює бюджети –пріоритетні напрямки роботи Луцької ОДПІ.

У цьому студентів та педагогів Луцького кооперативного коледжу Львівської комерційної академії  запевнила начальник Луцької ОДПІ Світлана Савчук.

«Наповнення бюджету без тиску на бізнес - це головна мета співробітників Міндоходів, а якість обслуговування платників - це метод її досягнення. Ми виходимо із того, що сумлінні платники  заслуговують якісне обслуговування»», - зазначила Світлана Павлівна.

Саме з цією метою  при Луцькій ОДПІ вже більше року функціонує Центр обслуговування платників податків, де платники можуть отримати весь спектр адміністративних та консультаційних послуг. 

Посадовець детально розповіла про сервіси, якими можуть скористатися  відвідувачі Центру в кожному із залів. А також проінформувала  про те, що новостворене Міністерство доходів і зборів піклується не лише про платників податків але й про виховання податкової культури у підростаючого покоління. 

«Зокрема, і цього року у школах вивчають спецкурс "Основи податкових знань", розроблений двома міністерствами для учнів 9 класів. Цей новий предмет допоможе учням сформувати основи податкової грамотності та розуміння  необхідності сплати податків для суспільства в цілому. У наступні два роки  планується розширити курс і для учнів 10-х та 11-х класів. Таким чином буде запроваджена  комплексна  система податкової освіти у середній школі», - зазначила Світлана Савчук.

На завершення зустрічі Світлана Савчук надала вичерпні відповіді на поставлені майбутніми бухгалтерами запитання  та побажала успіхів у навчанні і запросила до лав працівників Міндоходів. 

 

Інформаційно-комунікаційний відділ Луцької ОДПІ