Луцька районна рада щиро вітає із 65-річчям депутата районної ради сьомого скликання СУДИМУ В’ЯЧЕСЛАВА ПАВЛОВИЧА

СУДИМУ В’ЯЧЕСЛАВА ПАВЛОВИЧА

Шановний В’ячеславе Павловичу!

З нагоди Вашого славного ювілею бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів, щастя, злагоди та добробуту в оселі!

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, оминають негаразди й непорозуміння, а підґрунтям щасливого життя та плідної діяльності завжди будуть міцне здоров’я, сповнене любові та добра серце, натхненна думка й щирі почуття.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Щастя Вам, радості, добра, благополуччя та миру!

Щоб спокій і мир панували в родині,
А щастя всміхалося щохвилини!
Хай обминають Вас болі й тривоги,
Хай стелиться довга життєва дорога,
Хай легко працюється, гарно живеться,
Все вміється, множиться і удається!
Хай радість приносить Вам кожна година,
Від горя хоронить молитва свята,
Щасливою буде життєва стежина
Для Вас і родини на довгі літа!